O blogu i o mnie

Cześć!

Nazywam się Ania i mam bzika na punkcie Perfum. To właśnie dzięki mojej pasji do zapachów narodził się blog. Postanowiłam, że chcę się nią podzielić i wprowadzić innych w otulony aromatami świat.

Perfumy od zawsze mnie fascynowały, codziennie zagłębiam o nich wiedzę, co weekend ląduje w perfumerii i odkrywam coraz to nowe zapachy, a moja kolekcja flakonów wciąż rośnie.

Zapach to nic innego jak dotyk, który czujemy na odległość” Jean-Claude Ellena.

Według mnie perfumy to coś więcej niż tylko miła woń, to zaklęte w nich wspomnienia, osoby, uczucia i emocje, które przywodzi, o czym można się przekonać czytając moje wpisy.

Na blogu można znaleźć mnóstwo recenzji. Chcę trafić do jak najszerszego grona czytelniczek/czytelników. Głównie testuje i opisuje zapachy damskie i unisex, aczkolwiek męskich nie wykluczam. Zdaję sobie sprawę, że są osoby, dla których wydatek rzędu 100 zł na flakon z zapachem jest abstrakcją, dlatego też moje wpisy dotyczą perfum z różnych półek cenowych, od tych z najniższej, po te z najwyższej, tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Perfumy traktuję jak drugą skórę, podchodzę do nich sentymentalnie i emocjonalnie. Zagłębiam historię powstawania marek i tworzenia zapachu.

Moja strona oferuje także sporo bardzo przydatnych porad perfumeryjnych m.in. jak kupować czy przechowywać perfumy lub po prostu luźne i inspirujące zapachowe przemyślenia.

Zapraszam do dyskusji pod postami, dzieleniem się swoim zdaniem, opiniami.

Jeśli chcesz porozmawiać bardziej ustronnie, napisz :

kontakt@perfumowelove.pl